Zapraszamy do zarejestrowania się na BEIKS MEDIA SHOW! 

 

Jak co roku, firma Beiks robi tradycyjny ukłon w stronę swoich klientów, filmowców i osób z szeroko rozumianej branży foto-filmowo-telewizyjnej. Co w tym roku zobaczymy i doświadczymy na Show?

Tak jak w latach ubiegłych osoby odwiedzające Show będą mogły bezpośrednio zapoznać się z najnowszym sprzętem wiodących firm. I jak co roku można będzie porozmawiać z ekspertami o nowinkach, trendach czy zawiłych zagadnieniach. A to, co najważniejsze – samemu się przekonać jak dany sprzęt działa, co nowego oferuje… To jedna z rzadkich okazji gdzie zarejestrowani goście mogą swobodnie wziąć dany sprzęt do rąk i po swojemu sprawdzać praktycznie dowolne ustawienia i opcje.

Jednocześnie podczas Show odbywają się spotkania, warsztaty i wykłady związane z technologią i sztuką filmową. Podczas Show pokazywany i omawiany będzie nowy sprzęt, nowe wersje oprogramowania związane z obróbką obrazu i dźwięku, odbędą się spotkania z twórcami z różnych dziedzin związanych z filmowaniem…

Oto niektóre z poruszanych tematów / pokazów:

Sony Cinemaline. Kompletna linia produktów dla filmowców

Nowości firmy Canon

Praca kamery w filmie dokumentalnym

Montaż muzyki w filmie fabularnym

Dokument podróżniczy w fotografii i filmie

Bez ostrych cieni. Studyjne rozwiązania LED-owe

Panasonic – Technologie Lumix

Blackmagic Design – 2022 Overview

Produkty firmy DJI

Praca z modelką / modelem – warsztaty praktyczne

To tylko drobny fragment tego, co podczas Show można zobaczyć, dotknąć i posłuchać.

Dla FilmPRO to też bardzo ważny dzień, gdyż również będziemy gościć na Show. W bezpośrednim kontakcie z gośćmi omówimy naszą najnowszą książkę „Iluminacja. Cyfrowa kamera – analogowy świat”. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki z podpisem autorskim.

Jednocześnie chcemy Was gorąco zachęcić do (obowiązkowej) obecności podczas spotkania z Piotrem Sobocińskim jr., który będzie opowiadał o swoich realizacjach filmowych i „zdradzał” niektóre aspekty warsztatu. Po rozmowie przewidziane są pytania z sali.

Zapraszamy serdecznie!

Rejestracja na poniższym linku:

https://beiksmediashow.pl/rejestracja-bms/

PS

Na zarejestrowanych gości obecnych na Show, czekają BARDZO ciekawe nagrody konkursowe! Trzymamy kciuki!